O nás

Cestovní agenturu Maivatour jsem založil v roce 1992. Již 30 let jsem aktivním průvodcem, dříve Československé republiky, nyní ČR a SR a také průvodcem Prahou s licencí Pražské informační služby (PIS).

Naše agentura je orientována na zákazníky z německy mluvících zemí.

Již 20 let informujeme naše náročné zákazníky, že Česko a Slovensko jsou země relativně malé,ale hrají velmi důležitou roli v srdci Evropy.

Máme již dlouholetou zkušenost ve všech oborech cestovního ruchu a já sám mnoho zájezdů jako průvodce doprovázím, zájezdy koordinuji a kontroluji dodávané služby.

S radostí musíme konstatovat, že během 20 let činnosti naši CA jsme neměli závažnější reklamaci na dodávané služby.

Zásadou naší podnikatelské činnosti je slušnost, korektnost, serióznost a snaha vždy vyhovět přáním a požadavkům našich zákazníků.

Vážení obchodní přátelé, děkujeme za dosavadní velmi dobrou a operativní spolupráci a těšíme se, že i v následujících letech se budeme zasazovat o dobré jméno naší země.

Jiří Machala

Maivatourteam

Naše nabídka

firemní akce, rodinné oslavy, svatby a jiné příležitosti v rámci domácího cestovního ruchu.Akce se konají na našem renovovaném historickém statku z 2. poloviny 19. století.Statek se nachází v obci Křešov na Litoměřicku, nedaleko Mělníka a Roudnice nad Labem.

Více informací

Incoming-Veranstalter

MAIVATOUR ist spezialisiert auf  Gruppenreisen und individuelle Touristen, die einen Urlaub oder Besuch in die Tschechische- oder in die Slowakische Republik unternehmen wollen.

mehrere Informationen

Maivatour

Biskupcova 39
130 00 Praha 
Česká Republika 
Tel: +420 271 77 35 26
Fax: +420 271 77 04 88
GSM: +420 724 167 866 
Email : Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!
Web : www.maivatour.cz